Podatek Akcyzowy

22-07-2016
Kategoria: Podatek Akcyzowy
Wiążąca informacja akcyzowa jest decyzją wydawaną na potrzeby opodatkowania wyrobu akcyzowego albo samochodu osobowego akcyzą, organizacji obrotu wyrobami... Więcej »
21-07-2016
Kategoria: Podatek Akcyzowy

Przedmiotem opodatkowania akcyzą jest: produkcja wyrobów akcyzowych, wprowadzenie wyrobów akcyzowych do składu podatkowego, import wyrobów akcyzowych...

Więcej »
20-07-2016
Kategoria: Podatek Akcyzowy
Właściwy naczelnik urzędu celnego wydaje z urzędu decyzję o wykreśleniu pośredniczącego podmiotu tytoniowego z rejestru pośredniczących podmiotów tytoniowych... Więcej »
19-07-2016
Kategoria: Podatek Akcyzowy
Podatnikiem akcyzy jest osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej, która dokonuje czynności podlegających... Więcej »
18-07-2016
Kategoria: Podatek Akcyzowy

W przypadku energii elektrycznej obowiązek podatkowy powstaje z dniem nabycia wewnątrzwspólnotowego energii elektrycznej przez nabywcę końcowego...

Więcej »
31-05-2016
Kategoria: Podatek Akcyzowy
Sprzedaż suszu tytoniowego grupie producentów suszu tytoniowego utworzonej na podstawie ustawy z dnia 15 września 2000 r. o grupach producentów rolnych i ich związkach... Więcej »
31-05-2016
Kategoria: Podatek Akcyzowy
Jeżeli w stosunku do wyrobów węglowych powstał obowiązek podatkowy w związku z wykonaniem jednej z czynności podlegającej opodatkowaniu akcyzą, to nie powstaje... Więcej »
31-05-2016
Kategoria: Podatek Akcyzowy

Podmiot prowadzący działalność gospodarczą jest obowiązany, przed dniem wykonania pierwszej czynności podlegającej opodatkowaniu akcyzą lub pierwszej...

Więcej »

infolinia podatkowa

Zadzwoń do doradcy podatkowego i uzyskaj odpowiedź na dowolne pytanie z zakresu prawa podatkowego.

Infolinia prawna
Koszt połączenia z infolinią podatkową to 7,69 zł/min.

Telefoniczna informacja podatkowa czynna jest:
Poniedziałek - Piątek w godzinach od 8:00 do 19:00

O nas

Infolinia podatkowa jest serwisem na którym doradcy podatkowi udzielają telefonicznych porad z zakresu prawa podatkowego. Sporządzamy również pisemne porady podatkowe oraz pisma do urzędów skarbowych i celnych. Na stronie znajdziesz także wiele interesujących artykułów wyjaśniających skomplikowane zagadnienia dotyczące prawa podatkowego. Natomiast dzięki naszej bazie teleadresowej znajdziesz właściwy urząd skarbowy.

Polityka cookies | Kontakt