Podatek PCC

21-09-2018
Kategoria: Podatek PCC
Wpłacony przez podatnika podatek od czynności cywilnoprawnych w pewnych określonych przez ustawę sytuacjach musi być zwrócony. Urząd skarbowy ma obowiązek zwrócić... Więcej »
19-09-2018
Kategoria: Podatek PCC
Podatek od czynności cywilnoprawnych zwany również podatkiem od wzbogacenia płacimy przy zawieraniu wszelkiego rodzaju umów. Z obowiązkiem płacenia podatku Więcej »
09-05-2018
Kategoria: Podatek PCC
W województwie opolskim jest wiele punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w których uprawnione osoby mogą uzyskać nieodpłatną pomoc prawną.  Darmową poradę prawną... Więcej »
08-05-2018
Kategoria: Podatek PCC
W województwie znajduje się wiele punktów nieodpłatnej pomocy prawnej. Punkty te ulokowane są zazwyczaj w starostwach, urzędach gmin jak również w  innych wyznaczonych... Więcej »
02-06-2016
Kategoria: Podatek PCC
Podatnicy są obowiązani, bez wezwania organu podatkowego, złożyć deklarację w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych, według ustalonego wzoru... Więcej »
02-06-2016
Kategoria: Podatek PCC
Organem podatkowym właściwym miejscowo w sprawach podatku od czynności cywilnoprawnych od umów, których przedmiotem są rzeczy znajdujące się na terytorium... Więcej »

infolinia podatkowa

Zadzwoń do doradcy podatkowego i uzyskaj odpowiedź na dowolne pytanie z zakresu prawa podatkowego.

Infolinia prawna
Koszt połączenia z infolinią podatkową to 7,69 zł/min.

Telefoniczna informacja podatkowa czynna jest:
Poniedziałek - Piątek w godzinach od 8:00 do 19:00

O nas

Infolinia podatkowa jest serwisem na którym doradcy podatkowi udzielają telefonicznych porad z zakresu prawa podatkowego. Sporządzamy również pisemne porady podatkowe oraz pisma do urzędów skarbowych i celnych. Na stronie znajdziesz także wiele interesujących artykułów wyjaśniających skomplikowane zagadnienia dotyczące prawa podatkowego. Natomiast dzięki naszej bazie teleadresowej znajdziesz właściwy urząd skarbowy.

Polityka cookies | Kontakt