Historia logowania w usłudze Twój E-PIT

27-02-2019
Kategoria: Podatek Dochodowy

Użytkownicy korzystający z usługi Twój e-PIT mogą już korzystać z podglądu historii logowania, która pozwala sprawdzić wszystkie próby wejścia do systemu. Informacje zawierają informacje o dokładnych datach i sposobach logowania.

Historia logowania to kolejna przydatna funkcja dla osób korzystających z usługi Twój e-PIT, która jednocześnie dodatkowo wzmacnia bezpieczeństwo ich danych. Przypominamy, że w ostatnich dniach usługa została rozszerzona o dodatkowy element autoryzacyjny, tj. podanie informacji z PIT za 2017 r. – kwoty nadpłaty lub kwoty podatku do zapłaty.

Usługa Twój e-PIT przed wdrożeniem przeszła pozytywnie audyt bezpieczeństwa teleinformatycznego danych zgromadzonych w tym systemie. Są one bezpieczne, co zostało potwierdzone przez specjalistyczny podmiot zewnętrzny. Usługa Twój e-PIT jest dostępna wyłącznie na podatki.gov.pl.

Żródło: mf.gov.pl


Dodaj komentarz

Tytuł:
Autor(*):
Email:
Powiadomienie o odpowiedzi:
Komentarz(*):
Kod z obrazka: This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

infolinia podatkowa

Zadzwoń do doradcy podatkowego i uzyskaj odpowiedź na dowolne pytanie z zakresu prawa podatkowego.

Infolinia prawna
Koszt połączenia z infolinią podatkową to 7,69 zł/min.

Telefoniczna informacja podatkowa czynna jest:
Poniedziałek - Piątek w godzinach od 8:00 do 19:00

O nas

Infolinia podatkowa jest serwisem na którym doradcy podatkowi udzielają telefonicznych porad z zakresu prawa podatkowego. Sporządzamy również pisemne porady podatkowe oraz pisma do urzędów skarbowych i celnych. Na stronie znajdziesz także wiele interesujących artykułów wyjaśniających skomplikowane zagadnienia dotyczące prawa podatkowego. Natomiast dzięki naszej bazie teleadresowej znajdziesz właściwy urząd skarbowy.

Polityka cookies | Kontakt